Warszawa

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
44/2185/OGS
Cena
1 100 000 PLN
Powierzchnia działki
640 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
32
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Działka budowlana w rejonie Ryżowa /Zapustna. Teren objęty MPZP. Powierzchnia działki 640 m2, szerokość 32 m na 20. Wszystkie media w ulicy. Nowa ulica, chodniki, autobus.
Wyjątki z planu:
ustala się przeznaczenie terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej – wille miejskie, oznaczonych symbolem MN (MW-w).

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Bank, Szkoła, Centrum handlowe, Fitnes, Basen, Apteka, Bazarek, Restauracja, Kort tenisowy, Kościół, Bar, Żłobek, Gimnazjum, Park, Las, Zabudowa niska, Komenda policji, Sklep, Uczelnia, Szpital, Przedszkole, Rzeka, Jezioro, Hala sportowa
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Lotnisko, Autobus, PKS, Autostrada
  • Widok na: Park/skwer, Inne budynki

Kontakt

Stanisław Kołodziej

Stanisław Kołodziej

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
+48 510 208 508
Telefon:
22 646 50 55
E-mail:
s.kolodziej@abra.waw.pl
Numer licencji:
7771

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.