Warszawa

Ochota, Lirowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
46/2185/ODS
Cena
2 250 000 PLN
Cena za m2
6 250 PLN
Powierzchnia
360 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
260 m2
Powierzchnia użytkowa
300 m2
Rok budowy
2010
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Liczba balkonów
4
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Polecam do sprzedaży - połowa bliżniaka tuż przy Parku Szcęśliwickim, rejon ulic Włodarzewska/Bielska/Lirowa, teren objęty siecią monitoringu, sąsiedztwo ambasad.

Budynek z 2010 roku, stan developerski, bez podłóg i białego montażu. Budynek zbudowany z pustaka ceramicznego, ocieplony grubą warstwą styropianu i pokryty tynkiem akrylowym, stolarka okienna drewniana , dach pokryty dachówką, instalacje wewnętrzne z miedzi, ściany gładż. Budynek składa się z 3 kondygnacji - piwnica - kotłownia, garaż na 2 auta (3 miejsce na podjeżdzie), wysoki parter - salon, kuchnia oraz WC, 1 piętro - 2 sypialnie i 2 łazienki, 2 piętro - 3 sypialnie i łazienka (na tym etapie jest jeszcze możliwość zmian aranżacji ścian działowych). Budynek posiada taras oraz balkony. Powierzchnia działki wynosi 260 m, powierzchnia zabudowy około 100 m, powierzchnia użytkowa około 300 m. Na życzenie plany kondygnacji nieruchomości. Bardzo dobra komunikacja w każdym kierunku miasta - tramwaje, autobusy, SKM, WKD. Bezkolizyjny wyjazd z miasta w kierunku południowym (trasy szybkiego ruchu) oraz na lotnisko Chopina. W najbliższym sąsiedztwie liczne centra handlowe no i oczywiście Park Szczęśliwicki.

ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Komenda policji, Zabudowa niska, Uczelnia, Sklep, Hala sportowa, Kościół, Bazarek, Apteka, Gimnazjum, Żłobek, Szpital, Las, Szkoła, Przedszkole, Jezioro, Plac zabaw, Park, Rzeka, Fitnes, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Basen, Kort tenisowy
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Autobus, Lotnisko, Autostrada, Kolejka podmiejska, Tramwaj, PKS
  • Widok na: Park/skwer, Inne budynki, Panorama miasta

Mapa

Kontakt

Stanisław Kołodziej

Stanisław Kołodziej

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
510 208 508
Mobile:
22 646 50 55
Email:
s.kolodziej@abra.waw.pl
Numer licencji:
7771

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.