Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
32/2185/ODS
Cena
1 100 000 PLN
Cena za m2
5 445,54 PLN
Powierzchnia
202 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
650 m2
Powierzchnia użytkowa
202 m2
Rok budowy
2008
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Liczba tarasów
1
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Dom jednorodzinny 202 m2 nowocześnie zagospodarowany w niskiej cenie z powodu wyjazdu, zlokalizowany na warszawskim zielonym Ursynowie: ok. ulicy Baletowej.
Ogród o powierzchni 650 m2.
6 pokoi, 2 łazienki , kuchnia , hol , garaz , taras , ogród . dom ogrodzony , cicha uliczka, piekna zielona i spokojna okolica domow jednorodzinnych , doskonale skomunikowana z centrum (autobus metro) - 100 metrów od ulicy Puławskiej . gotowy do zamieszkania.
W okolicy szkoły, przedszkola, placówki NFZ.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 15
  • Dostępne w okolicy: Park, Szkoła, Bank, Las, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Metro
  • Widok na: Las, Inne budynki, Park/skwer, Podwórko

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \\\"ABRA\\\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.