MIESZKANIE
na
WYNAJEM
6 990 PLN
64,72 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
ul. Władysława Orkana
Opis
Elegancki apartament – penthouse na ostatnim piętrze w prestiżowej, cichej i bezpiecznej okolicy Górnego Mokotowa przy ul. Orkana/Wielickiej. Powierzchnia użytkowa 108 m2.

W mieszkaniu są 3 sypialnie (jedna z nich zaaranżowana na biuro/pokój gościnny), 2 łazienki (pierwsza z prysznicem, a druga z wanną i prysznicem) oraz pralnia.
Rozkład pomieszczeń: przedsionek (6,20 m2), salon z kuchnią i jadalnią (40 m2) z dużym tarasem (16,80) i drugim mniejszym tarasem (4 m2), łazienka (2,20 m2), pralnia (2 m2), łazienka (8 m2), hall (8 m2), 3 sypialnie (17,70 m2 oraz dwa pokoje po 12 m2 ), kolejny taras z tyłu domu (12,30)
Szyby w mieszkaniu są antywłamaniowe i dźwiękoszczelne, dzięki czemu mieszkanie jest ciche pomimo wygodnej bliskości ul. Puławskiej (na tyłach domu znajduje się wyjście bezpośrednio na ul. Puławską, skąd jest ok. 300 m do metra i ok. 50 m do przystanku tramwajowego Bukowińska na ul. Puławskiej).
W mieszkaniu jest system wentylacji mechanicznej zapewniający częstą wymianę powietrza bez konieczności otwierania okien i klimatyzacja.
W salonie jest czynny kominek, do którego właściciele udostępniają drewno bez opłat.
Kuchnia z barkiem jest wyposażona we wszystkie konieczne urządzenia.
Salon i jadalnia mają wyjście na 2 tarasy, w tym jeden duży od strony zachodniej.
W hallu są 2 duże i wygodne szafy wnękowe.
Podłogi w łazienkach, kuchni, salonie i hallu są podgrzewane.

Apartament jest otoczony balkonami. Mieści się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku, w którym na każdym piętrze jest tylko 1 mieszkanie, co daje poczucie kameralności.

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, z wnętrzami wykończonymi w wysokim standardzie.
W budynku jest videofon, istnieje także możliwość podłączenia 2 lub 3 linii telefonicznych, jest system alarmowy podłączony do monitoringu oraz internet.
Tuż obok wyjścia na tyłach domu znajduje się dostępne dla wszystkich ujęcie wody oligoceńskiej.

Doskonała lokalizacja.
W bliskim sąsiedztwie są parki (m.in. Królikarnia, Arkadia), ul. Puławska, Al. Niepodległości, doskonałe połączenia komunikacyjne (Metro Wilanowska, tramwaje, autobusy, blisko do lotniska i centrum miasta). W niedalekiej odległości są liczne sklepy, poczta, salony fryzjerskie, restauracje, Basen Warszawianka, Galeria Mokotów, szkoły, przedszkola i inne.

Do dyspozycji wynajmującego może być miejsce garażowe pod budynkiem.
Szczegóły oferty

Cena6 990 PLN

Powierzchnia108 m2

Rodzaj budynkuBudynek apartamentowy

Rok budowy2009

Piętro2

Liczba pięter2

Liczba pokoi4

GarażTak