LOKAL
na
WYNAJEM
12 000 PLN
70,18 PLN/m2
WARSZAWAŚródmieście
ul. Piękna
Opis
Oferujemy Państwu do wynajmu rozkładowe mieszkanie w kamienicy z 1913 roku w sąsiedztwie ulic Mokotowskiej i Kruczej. Mieszkanie o powierzchni 171 m2 znajduje się na 1 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi 5 oddzielnych pokoi, przestronny hol, oddzielna kuchnia, łazienka oraz toaleta. Mieszkanie jest po generalnym remoncie - wymieniono wszystkie instalacje: elektryczną, wodną, gazową. Odświeżono ściany i stolarkę drzwi oraz wymieniono okna. Na podłodze oryginalny, ponad stuletni parkiet drewniany. W każdym pomieszczeniu oryginalny piec, który wyjątkowo wpływa na charakter mieszkania.

W budynku znajduje się również winda. Klatka schodowa po remoncie. Wysokość mieszkania to 3,8 metra. Lokal został również wyposażony w monitoring full HD w kolorze. Mieszkanie do wynajmu bez mebli. Istnieje ewentualna możliwość pozostawienia niektórych mebli, wyposażenia kuchnia i łazienki.

Właściciel dopuszcza zmiany aranżacyjne oraz ewentualne rabaty dot. okresu prac remontowo-adaptacyjnych przez najemcę.

Ze względu na doskonałą lokalizację, zarówno komunikacja miejska (metro, tramwaj, autobus), jak również wszelkie punkty usługowe dostępne w zasięgu ręki.

Koszt wynajmu to 12000 zł + opłaty za media.

Zachęcam do kontaktu. Istnieje możliwość negocjacji i ustalania indywidualnych warunków najmu oraz adaptacji mieszkania.
Szczegóły oferty

Cena12 000 PLN

Piętro1

Liczba pięter7

Rok budowy1913

Rodzaj budynkuKamienica

Przeznaczenie (lokal)Biurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Handlowo/Usługowe

Liczba pokoi5